ELLEna - галерея декупажа

Оригінальні подарунки ручної роботи для Вас і Ваших друзів!

Поиск и карта сайта


Прикрашаємо  життя  разом!

Блог → П"ять причин "порукотворити".

4 ноября 2012 г.

   У сучасному суспільстві, де все швидко змінюється, мати якесь своє хоббі,стає модно. Відомий футурист Ед Барлоу виділив декілька причин зростаючої популярності хоббі.

  По-перше, він звертає увагу на ріст числа магазинів, які пропонують товари для різноманітних хоббі, і ріст асортименту товарів.

  По-друге, "зірки" почали повсюдно "рукотворити": в"язати, малювати, розписувати коробки...Тут спрацьовує ефект включення, переносу. 

  По-третє,різні ремесла стають популярними серед молоді.Одна із цінностей покоління 80-х - середини 90-х - можливість cамовираження і реалізації творчого потенціалу. 

 По-четверте, у традиційних ремесел з"явились нові шляхи для розвитку, саме, дякуючи появі нових матеріалів і технологій. 

 І, накінець, не можна не враховувати ,що заняття хоббі приносить людям задоволення.Футоролог каже:"В світі багато стресу. В наступні 25 років його стане ще більше. Ремесло и хоббі допомагають людям з ним боротися."

 

  Думаю,це класно,коли люди у такому нашому комп"ютеризованому світі,все ще пам"ятають про свої нематеріальні потреби,цінують ручну працю,розвивають творчий потенціал, і наповнюють свій світ прекрасним!!!                                                                      

Просмотры: 1 207
Понравилась запись? Поделись с друзьями!

Підпишись на новинки сайта!

Ваше имя:
Ваш e-mail:             
Ваш моб. телефон:

В Контакті!Блог

Майстер-класи

Акції

В магазине 198 товаров


Ключниця"Львів"
500 грн.
под заказ

Годинник " Viola"
300 грн.
под заказ

Шкатулка"Настуня"
400 грн.
под заказ

Комплект "Щебетання"
300 грн.
под заказ