ELLEna - галерея декупажа

Оригінальні подарунки ручної роботи для Вас і Ваших друзів!

Поиск и карта сайта


Прикрашаємо  життя  разом!

Блог → А в парку Костюшка свято для діток вдалось!!!

23 сентября 2013 г.

Любі гості  містечка творчості! Радо зустрічаю вас цікавим звітом моїх майсер-класів в парку Костюшка від ДРЦ"Леопарк" на 20 Книжковому форумі!
  Це вже 2 рік поспіль, як я беру участь у цьому веселому  творчому дійстві. Завжди організатори хвилюються погодою, адже програма для дітей запланована на вулиці у парку. Та, вкотре переконуємось, що погода у цей день не підводить. Мабуть, ангелики розганяють дощові хмари, щоб дітки вдоволь натішились.
  Від "Леопарку" для діток була підготовлена розважальна програма і майстер-класи(МК).У МК взяло участь близько 100 діток. Спершу з дітками ми вигтовляли іграшку "Жирафка" з пустих кіндерів і шенілових дротиків, їх ще називають пухнасті дротики.

 У кіндерах заздалегідь були зроблені дірки для ніжок, шиї і хвоста. Діти пропихали дротики і формували ніжки, хвостик, шию, голівку з вушками і ріжками, приклеювали очка, а фломастерами розмальовували плямки на спинці жирафки. Було помітно,що цікаво не лише діткам, але й батькам. Переконатись у цьому можна, переглядаючи ці захопливі фото.


  Без перерви на "рекламу",тобто відпочинок з  великим захопленням розпочався другий МК - підвіска-кулон"Квіточки". На підготовленому дерев'яному кругляшку за допомогою техніки декупаж декорували майбутню підвіску, протягували стрічку, вчились зав'язувати вузлики на шнурочку, щоб намистини не погубились по дорозі додому, і прикрашали підвіску блискітками. Ось так це приблизно виглядало.

 Деталями цих  МК радо поділюсь з вами на своїй вуличці сайту"Мастер-классы".Зроблю це найближчим часом! Можливо, і ви спробуєте зробити разом зі своїми дітками щось подібне.
  А на завершення наших МК, на наший робочій частині з'являлись фантазійні кольорові рибки і метелики, зроблені з одноразових паперових тарілок. Дуже цікаво, скажу вам, спостерігати за дітками, коли вони зайняті творчим процесом - малюваням. Фантастичні метелики і рибки народжувались з-під пензля дітей...До речі, під час такої роботи, відразу видно тип характеру дитини. Хтось дуже старається і доводить справу докінця, комусь не вистарчає терпіння, хтось дуже акуратний і прискіпливий до того, що робить, хтось має справжні задатки митця..., але всі дітки творили свої шедеври, так я їх називаю, адже це справді так і є!!!

  Отож, час провели чудово, і він так швидко чомусь промайнув... отримали море позитивних емоцій як діти, так і дорослі. Навіть, мій чоловік не витримав і долучився до нашої справи, ось як справно допомагав степлером скріплювати докупи тарілки. 

  До речі, у нього теж непогано виходило працювати з дітками, все-таки, досвід багатодітнього батька дає своє!А потім, ми дружною сім'єю привітали вдома нашого татуся із Днем батька!Так-так, адже 15 вересня був День татуся(хто ще не знає!).Долучайте татусів до творчості з дітками,їм це нодмінно сподобається!

  Щиро дякую, що залишились докінця, до наступної зустрічі у містечку творчості!
Радо вітатиму вас у себе в гостях творчими новинками!!!
Просмотры: 1 086
Понравилась запись? Поделись с друзьями!

Підпишись на новинки сайта!

Ваше имя:
Ваш e-mail:             
Ваш моб. телефон:

В Контакті!Блог

Майстер-класи

Акції

В магазине 198 товаров


Годинник з фото
500 грн.
под заказ

Набір будуарний "Лілі"
300 грн.
под заказ

Шкатулка "Маленька фея"
300 грн.
под заказ

Годинник " Viola"
300 грн.
под заказ

Скринька "Попелюшка"
300 грн.
под заказ