ELLEna - галерея декупажа

Оригінальні подарунки ручної роботи для Вас і Ваших друзів!

Поиск и карта сайта


Прикрашаємо  життя  разом!

Блог → Нова рубрика на сайті - майстер-класи для дітей!!!

20 октября 2013 г.

За час праці з дітьми, назбиралось доволі цікавих творчих ідей, якими радо поділюсь з вами, дорогі  друзі!З цією метою відкриваю у містечку творчості нову рубрику - Дитячі Майстер-класи, де ви зможете почерпнути багато цікавої і корисної інформації для роботи з дітьми. Гарно провести дозвілля з дітками, розвивати внутрішній творчий потенціал  малюків, допомужуть вам мої розрмбки мк!Дітки своїми руками зможуть створити справжні маленькі шедеври,з вашою допомогою!
 Ось взірці деяких унікальних дитячих майсер-класів. Кожен з них можна детально описати з гарними наглядними фото по вашому бажанню. Для цього потрібно лише заглянути у гостьову книгу і викласти своє прохання письмово.Нові МК викладатиму щоразу у рубриці "мастер-классы", з поміткою "Майстер-клас для дітей".І ось вже перший дитячий МК до вашої уваги тут!

А ще радо проведу дитячі майстер-класи групові чи індивідуальні за вашим запрошенням на дитячому святі чи ін.заходах для дитячого дозвілля. За детальнішою інформацією звертатись за координатами, які знайдете в контактах.


До нової зустрічі у містечку творчості-ELLEna!


Просмотры: 1 884
Понравилась запись? Поделись с друзьями!

Підпишись на новинки сайта!

Ваше имя:
Ваш e-mail:             
Ваш моб. телефон:

В Контакті!Блог

Майстер-класи

Акції

В магазине 198 товаров


Тарілка з фото
300 грн.
под заказ

Пасхальний віночок
220 грн.
под заказ

Прикраса на ялинку
35 грн.
под заказ