ELLEna - галерея декупажа

Оригінальні подарунки ручної роботи для Вас і Ваших друзів!

Поиск и карта сайта


Прикрашаємо  життя  разом!

Блог → Майстер-клас "Квітка для мами" у школі-інтернат

13 мая 2014 г.

   І знову весело і гарно ми провели час з дітками, творячи подарунок для матусі до свята День матері. Цього разу МК тривав 2 уроки трудового навчання у дітей 8 класу.Це був день перед вихідними, тому багато діток вже поїхало до своїх домівок, зустрітись з рідними, які у них в основному у більшості є. То ж в МК брало участь 6 дітей, 4 хлопчаків і 2 дівчинки, а двоє хлопців спостерігали і фотографували нас. 
  Восьмий клас, це вже підлітки, кров у них бурлить, особливо у хлопців, то ж у свій адрес я почула багато компліментів, багато запитань на кшталт " А скільки вам років?, ?"А ви одружена?" і т.п. Особливо активним був чорнявий хлопчина на ім'я Арсен, який розпитував усе і намагався приділяти багато уваги, допомагаючи і пензлики мити, і водичку міняти і таке ін. Зазначу, що хлопці старанні, намагались робити все дуже акуратно і не відставали від дівчат. Найбільше їм сподобалось декорувати вішачок перлинками, намистинами і стрічками, пробували на палець чи не пече гарячий клей, словом, час проводили весело і плідно. А щоб два хлопці, які не виявляли бажання робити вішачок, не сумували, я дала їм завдання фоткати нас. То ж, практично всі фото зроблені руками дітей!
  МК безперечно сподобався і вчительці трудового навчання, яку діти безмежно люблять, і ми домовились частіше зустрічатися з нею та дітьми на таких уроках трудового навчання, які будуть для дітей цікавими і плідними майстер-класами. 
 Для цього МК вночі, бо вдень не вистачило часу, у гаражі, який служить  мені іноді майстернею, коли потрібно працювати електролобзиком і шліфмашиною, я заготовила дітям прямокутні основи з фанери і квіточки, які ми фарбували акрилом, а на серединках квіточок робили декупаж, далі працювали з дерев"яними прищіпками, на яких також на одній стороні робили декупаж і фарбували, приклеювали прищіпку до основи, лакували роботу, декорували стрічками і кораликами. Прищіпка в даному випадку служила тримачем рушничка. Сам вішачок став гарним декоративним елементом інтер'єру, який можна повісити на кухонну стіну чи інше місце. Сподіваюсь, мами цих діток  оцінили працю, старання і дитячу щиру любов до них через такі подаруночки, зроблені дитячими руками!..

  
  А мені приємно було поділитися з вами своїми враженнями від МК у школі-інтернат!
  

 P.S. І вже скоро для вас нові фото і враження з ярмарки-виставки Handmade, яка відбулась на площі Митній під час травневих свят і ще багато нового і цікавого!
 
Прикрашаємо життя разом!
Просмотры: 1 797
Понравилась запись? Поделись с друзьями!

Підпишись на новинки сайта!

Ваше имя:
Ваш e-mail:             
Ваш моб. телефон:

В Контакті!Блог

Майстер-класи

Акції

В магазине 198 товаров


Пасхальний віночок
220 грн.
под заказ

Шкатулка"Наречена"
550 грн.
под заказ