ELLEna - галерея декупажа

Оригінальні подарунки ручної роботи для Вас і Ваших друзів!

Поиск и карта сайта


Прикрашаємо  життя  разом!

Блог → Слідами HANDMADE ярмарки в Ашані!

3 апреля 2015 г.

 З 20 по 22 березня в Львівському Ашані відбувалась ярмарка ручної роботи,в якій я теж брала участь зі своїми роботами. Ярмарка була насиченою і плідною.Серед відвідувачів і покупців було багато цікавих людей і  іноземних туристів. А серед продавців були майстри своєї справи з усієї України!
 Для мене це вже третя ярмарка ручної роботи,в якій я беру участь. Хочу написати декілька слів,чому майстрам  слід брати участь у ярмарках. По перше,це гарна можливість заявити про себе, по друге, на ярмарках знайомишся і спілкуєшся з іншими майстрами, що цікаво і корисно, по третє, це нові клієнти і гарна можливість об'єктивно оцінити свій рівень робіт, і дізнатись, що потребує ринок.
 Важливим моментом є місце, де відбувається ярмарка. Конкретно про Львів,то Ашан і центр міста,пл.Ринок, мабуть,одні з найкращих місць. Адже прохідність людей є надзвичайно велика. Що стосується клієнта,то тут варто поділити на декілька категорій:
1)клієнт,який знає за чим прийшов і цінує ручну роботу;
2)клієнт ,який прийшов за подарункамичи сувенірами ручної роботи,бо це зараз "круто",тому це клієнт,який торгується, або купує недорогі роботи;
3)простий перехожий, якому щось сподабалось і він це купує, бо красиве.
  Для ярмарки майстрові слід готовити декілька видів робіт по цінових категоріях. 
Це має бути: 
-декілька дорогих складних красивих робіт,щоб показати свій рівень майстерності,незалежно,від попиту на них;
- роботи середні,мається на увазі за ціновою пропозицією;
- і багато ,як кажуть між собою майстри, "мєлочовки",тобто,  дешевих робіт, на які не затрачається багато матеріалів і зусиль.
Що ж до комфорту на ярмарках, то це залежить від організаторів ярмарки. На разі я співпрацювала з двома організаторами, це наші львівські дівчата і київський організатор. З усіма було комфортно!Проте, наші дівчатка більш гостиприємніші по відношенню до учасників ярмарки(це моя особиста думка!)
 Декілька слів про те, як потрапити на ярмарку! 
Організатори, завчасно, 2-1,5 міс. до події -  рекламують ярмарку в соц. мережах, де легко їх можна знайти. Організатори об'являють умови участі у ярмарці, і можна подавати заявку. Організатори оцінюють відносний рівень майстерності потенційного учасника і затверджують обо не затверджують заявку. Участь у ярмарках платна і ціна залежить від організаторів та місця проведення ярмарки. І власне,організатори, дбають про інвентар для ярмарки(стіл і стілець), допоміжний інвентар вже додатково оплачується.
 Ось так коротенько про основні моменти хендмейд ярмарки.
Сподіваюсь, інформація є корисною і розкрила основні моменти для тих майстрів, хто все ще вагався або не знав, як взяти участь у хендмейд ярмарках!

А ось декілька фото з останньої ярмарки в Ашані. 


Більше фото можна переглянути тут !

Успіхів і гарних продаж! 
І вже з 15 травня стартує нова ярмарка ручної роботи в Ашані! 
То ж до зустрічі на ярмарці!!!
Просмотры: 816
Понравилась запись? Поделись с друзьями!

Підпишись на новинки сайта!

Ваше имя:
Ваш e-mail:             
Ваш моб. телефон:

В Контакті!Блог

Майстер-класи

Акції

В магазине 198 товаров


Шкатулка "Казка поряд"
350 грн.
под заказ

Скринька "Попелюшка"
300 грн.
под заказ

Ключниця"Checked"
700 грн.
под заказ

Скринька"Перед сном"
300 грн.
под заказ