ELLEna - галерея декупажа

Оригінальні подарунки ручної роботи для Вас і Ваших друзів!

Поиск и карта сайта


Прикрашаємо  життя  разом!

Блог → Готуємось порадувати близьких у Новий Рік!

25 декабря 2015 г.

Новий рік невпинно наближається!І я, напевно, не так сильно люблю саме свято  Новий Рік, як приготування до нього. Надзвичайно люблю своїм друзям і близьким готувати і дарувати приємні  подарунки, тішитись спілкуванню з ними. Адже для мене Новий рік, чомусь, з дитинства так склалось, є святом зустрічі найкращих і найдорожчих друзів.
У кожній родині чи компанії є свої традиції, пов'язані із цим чудовим святом. У нас вони також є. Безумовно радувати око має красуня ялиночка,що миготить різнокольровими вогниками,обов'язково канапочки з ікрою і шампанське, а ще передбачення...Як я їх люблю!).Кожен учасник свята записує стільки передбачень на наступний рік, скільки є гостей в компанії,окрім себе.А потім завертаємо ці папірчики з передбаченнями у цукерки і рівно після бою курантів, вибираємо. Кожен читає свої передбачення, що вибрав собі,розкриваючи цукерку одна за одною.
  Свої папірчики я зберігаю цілий рік, а вкінці року перевіряю чи все збулось.І як не дивно,завжди збувається!!!Мабуть, тому, що я сильно у них вірю!
Що ж до подарунків, то з цим ніколи не має проблем! Завжди намагаюсь порадувати друзів гарними душевними, не завжди дорогими,але зробленими з любов'ю,теплом, подарунками ручної роботи!Мені приємно зробити щось для своїх близьких оригінальне і неповторне.Щось таке, що б радувало і було згадкою про мою любов цілий наступний рік і більше. І до цього Нового Року я теж готуюсь,готуюсь порадувати своїх найдорожчих милих і любих серцю людей! 
 Якщо і Вам приємно дарувати оригінальні подарунки своїм рідним, близьким і друзям, а Ви ще досі не оприділились з подарунками, то, власне, зараз Ви знаходитесь у тому місці і часі що треба!
Просмотры: 1 000
Понравилась запись? Поделись с друзьями!

Підпишись на новинки сайта!

Ваше имя:
Ваш e-mail:             
Ваш моб. телефон:

В Контакті!Блог

Готуємось порадувати близьких у Новий Рік!
25 декабря 2015 г.

Майстер-класи

Акції

В магазине 198 товаров


Годинник з фото
500 грн.
под заказ

Ключниця"Львів"
500 грн.
под заказ

Набір для кухні "Chocolat"
200 грн.
под заказ

Годинник " Viola"
300 грн.
под заказ