ELLEna - галерея декупажа

Оригінальні подарунки ручної роботи для Вас і Ваших друзів!

Поиск и карта сайта


Прикрашаємо  життя  разом!

Блог → 14 дівчаток-14 весняних пташок

20 апреля 2016 г.

  Батьки дівчинки Насті вирішили урізноманітнити веселе день народження донечки не лише смаколиками,танцями та розвагами, але і корисно провести час. Тож  було вирішено порадувати гостей і саму Настуню майстер класом по техніці декупаж, на якому дівчата вчились власноруч виготовляти заколочки для волосся у вигляді унікальних пташок.
 І от я з великим пакетом заготовок і матеріалів відправилась у славне містечко Дзідзя і Кузьми- Новояворівськ!
Гості привітно зустріли,і ми почали працювати! Дівчаток хоч і було багацько, та всі були напрочуд чемні і позитивні (та хіба ж дітки можуть бути інакшими?!!!). 
   Майстер-клас тривав 1,5 години, з невеличкими перервами. Дівчатка усі старались, і у всіх вдалися чудові пташки! Кожна заколочка вийшла неповторна і красива! 
   Усі задоволені!!!
  Р.S. Ще одним приємним моментом стало те,що батько Насті віднісся до моєї праці з великою повагою і приязно зустрів та відпровадив, бо іноді можна спостерігати трохи зверхнє ставлення клієнтів до сфери послуг. І хоч мами Насті на святі не було за сімейними обставинами, проте, згодом передзвонила і щиро дякувала та хвалила! Це найкраща винагорода за працю, яку я роблю! Дуже приємно коли до твоєї праці ставляться з повагою і цінують її! Від роботи з такими клієнтами у моєї музи ростуть крила! І тоді хочеться ще більше вкладати свої душевні сили і всю свою енергію у таку роботу!!!Просмотры: 881
Понравилась запись? Поделись с друзьями!

Підпишись на новинки сайта!

Ваше имя:
Ваш e-mail:             
Ваш моб. телефон:

В Контакті!Блог

14 дівчаток-14 весняних пташок
20 апреля 2016 г.

Майстер-класи

Акції

В магазине 198 товаров


Комплект "Щебетання"
300 грн.
под заказ

Шкатулка"Настуня"
400 грн.
под заказ

Прикраса на ялинку
35 грн.
под заказ

Ключниця"Checked"
700 грн.
под заказ