ELLEna - галерея декупажа

Оригінальні подарунки ручної роботи для Вас і Ваших друзів!

Поиск и карта сайта


Прикрашаємо  життя  разом!

Блог → Давайте поговоримо про хоббі.

16 ноября 2012 г.

   Людина - це різностороння особистість. У кожного з нас дуже багато здібностей і необхідностей. Людина не може займатись лише чимось одним. Ми дуже цікаві і допитливі... Лише задумайтесь скільки в кожному з нас закладено таланів. Безперечно, ми не можемо робити і розвивати в собі все, що нам подаровано Небесами. Кожен вибирає собі певну дорогу,але є "але"... Завжди є "але".

   Нам хочеться чогось більшого, чогось нового, чогось творчого, від чого на душі стає світліше і тепліше. Хтось шукає віддушину, хтось вважає кращим відпочинком зміну діяльності, хтось бореться зі своїми комплексами, хтось - зі страхами... Кожному потрібне хоббі. Тільки не кожен в цьому зізнається. Як переключитися з рутини? Як припідняти себе світові, щоб подарувати красу - свою красу? Як реалізувати внутрішню потребу в творчості? Як заспокоїтись, розслабитись, відділитись від навали проблем і невзгод? І схожих питань у людства назбиралось досить. Дуже часто ми находимо для себе відповідь саме в своєму захопленні. Дуже часто через нього ми самовиражаємось і доотримуємо бракуючі пазлики нашої особистості, нашого "Я".

   Моя тітка каже:"Коли я в"яжу, я заспокоююсь, можна сказати, медитую. А від розуміння того, що при цьому я ще і творю своїми руками потрібну і красиву річ... Аж примружуюсь від задоволення! На роботі я продаю,кручусь цілий день, обслуговю покупців. А приходжу додому, беру в руки шпиці і - починаю розуміти, що людина повинна творити і робити щось своїми руками. Я не можу без цього. А захоплення, яке потім бачиш на обличчях людей, споглядаючих  твоє твориво, наповняє тебе якимось достоїнством!.."

   Для моєї сусідки, Ірини, мененджера, своєрідним хоббі є колекціювання рецептів і приготування страв по них. "Я люблю готовити, щоб рідним і близьким дарувати радість, тепло, затишок. Мені від їхніх посмішок стає так добре на душі! Я відчуваю себе феєю з чарівною паличкою!",- відповіла вона на моє запитання,що дає їй хоббі.

   Самовираження творчої природи людини, основна діяльність якої більше пов"язана  з прозаїчною працею (фізичною, точними науками, фінансами  і т.п.), проявляється в захопленні фотографією, малюванням, в"язанням, вишиванням,ліпкою, декором, а також в написанні поезії, прози - тут можна перераховувати велику кількість творчих хоббі.

   А для когось екстримальний відпочинок чи спорт,"вибухова" розрядка від негатива, чи від якоїсь буденності, позбуття комплексів і душевного болю перетворилось в хоббі, стало частиною існування. Викид адреналіну для декого - як наркотик. Чи як ліки, які приймають, навіть без розуміння причин, які викликають цю необхідність.

   І хто чим би не займався у свій "вільний час", для кожного це розкриття своїх нереалізованих потреб, зачіпання своїх творчих струн, позбавлення від прихованих і неприхованих комплексів і страхів, десь навіть оголення віддалених закутків душі. Я думаю,що тій людині,яка ще не знайшла для себе хоч маленьку віддушину, захоплення, діяльність (назвіть як завгодно), потрібно зайнятись цим в найближчий час. Задумайтесь, прислухайтесь до себе, своїх почуттів, забутих мрій, нереалізованих бажань, подумайте, до чого думки, руки тягнуться самі... Через деякий час ви самі зрозумієте, як вам цього не вистачало і як це доповнило вас, позволило відчути задоволеність, самодостатність і,  головне, радість... 

Просмотры: 1 064
Понравилась запись? Поделись с друзьями!

Підпишись на новинки сайта!

Ваше имя:
Ваш e-mail:             
Ваш моб. телефон:

В Контакті!Блог

Майстер-класи

Акції

В магазине 198 товаров


Ключниця"Львів"
500 грн.
под заказ

Шкатулка"Настуня"
400 грн.
под заказ

Набір будуарний "Лілі"
300 грн.
под заказ

Офісний набір "Вельможа"
1 700 грн.
под заказ