ELLEna - галерея декупажа

Оригінальні подарунки ручної роботи для Вас і Ваших друзів!

Поиск и карта сайта


Прикрашаємо  життя  разом!

Майстер-класи → Майстер-клас "Декор подарункової пляшки"

17 января 2013 г.


  На днях у мене зробили замовлення - декор пляшки для подружжя,яке святкує рік від одруження. Замовник був у них на весіллі дружбою,тож хотів, щоб подарунок був пам"ятним і оригінальним. А ще, у розмові зауважив, що мрією цього молодого подружжя є відвідати місто закоханих - Париж.У мене одразу виникла ідея, і я взялась до роботи.

  Процесом роботи і результатом вирішила поділитись з вами!


  Для роботи були використані такі матеріали:

 • Пляшка шампанського.
 • Декупажна карта і декупажні салфетки.
 • Фарби акрілові "Сонет" (червона, охра світла, коричнева,зелена світла,синя,рожева світла), а також біла від Maimeri і чорна від Polycolor, червоне золото.
 • Грунт акріловий Gesso від Maimeri.
 • Клей для декупажу Art Potch від Hobby line.
 • Лак акріловий глянцевий Сонет.
 • Гель 3D-effect Potch від Hobby line.
 • Контур для скла золото від Decola .
 •  Трояндочки пластикові для декору,стрічка і трояндочки текстильні для декору.  
 •   А також інструменти: пензлики (плоский широкий і 2 тонких), спонжик (або губка для миття посуду), палітра (у мене порцелянова тарілочка).

   Спершу із пляшки змила всі етикетки і обезжирила пляшку засобом для миття вікон. Тоді грунтом і спонжиком прогрунтувала пляшку 2 рази з просушкою, і прошліфувала її шліфшкуркою А-150.


   Далі я вибрала мотив із декупажної карти,вирізала і замочила його у теплій воді на 10хв, потім акуратно промокнула рушником. Також вирізала мотиви із салфеток і наклеїла їх у задуманому порядку на пляшку декупажним клеєм поверх салфетки. А от мотив з декупажної карти приліпляла,на попередньо змазану поверхню клеєм, і ним проходила поверх мотива.


  Згдом,коли декупаж висох,акуратно зашкурила невеличкі складки на мотивах і підмалювала фон, від голубого до рожевого тону (вийшло,наче небо під час заходу сонця).

   а також підмалювала дерево і менші деревця,змішавши фарби: білу, зелену, коричневу і охру світлу, під тон дерев на салфетці.

   і, відтонувала верхню картинку світлішим тоном .

   Далі пішли в рух акриловий лак, 3D гель і контур для скла.


   Пляшку промазала акриловим лаком,використовуючи широкий пензель.  Після повного висихання лаку, легкими дотиками, зашліфувала роботу шліфшкуркою А-150. Це потрібно для того ,щоб закріпити роботу, і подальші кроки (якщо будуть помилки), не зіпсували зроблене. Контуром навела такий простенький візерунок кругом сердечка, щоб додати вишуканості. А також зробила написи над тріумфальною аркою і біля закоханої пари, адже пляшка, все-таки, іменна.

    Маю надію, що ця молода пара здійснить свою мрію і, таки, відвідає Париж!


  За допомогою 3D геля, трояндочки на пляшці стали опуклими і приємними на дотик.

   Сам гель легко наносити, бо у пляшечки зручний носик для нанесення, хоча гель дещо рідкуватий, тому прийшлось наносити два рази по тих самих місцях,але попередній слой повинен повністю висохнути, ставши прозорим.

    Процес мене дуже захопив і я вирішила підкреслити написи акриловою фарбою "червоне золото",бо золотий контур здався мені блідуватим.

   Всю роботу знову покрила 3 слоями акрилового лаку з почерговим шліфуванням.  Гарячим клеєм приліпила пластикові трояндочки і стрічку з маленькими текстильними трояндами навколо горлечка пляшки,щоб робота виглядала довершеною.


  Звісно, я подбала і про упаковку для пляшки. Нащастя, мені вдалося придбати ось таку чудову сумочку для пляшки, яка, думаю, її неменш достойна.І яка завершила мою задумку!


   Ось такий результат!

    Маю надію, це молоде подружжя проживе довге щасливе сімейне життя, і їм буде що згадати!!!
  Просмотры: 4 318
  Понравилась запись? Поделись с друзьями!

  Підпишись на новинки сайта!

  Ваше имя:
  Ваш e-mail:             
  Ваш моб. телефон:

  В Контакті!  Блог

  Майстер-класи

  Акції

  В магазине 198 товаров


  Скринька "Попелюшка"
  300 грн.
  под заказ

  Ключниця"Лісовички"
  700 грн.
  под заказ

  Пляшка"Серед квітів"
  350 грн.
  под заказ

  Купюрниця "Львів.Опера"
  500 грн.
  под заказ

  Шкатулка"Настуня"
  400 грн.
  под заказ