ELLEna - галерея декупажа

Оригінальні подарунки ручної роботи для Вас і Ваших друзів!

Поиск и карта сайта


Прикрашаємо  життя  разом!

Фотогалерея → Як школярики знайомились з декупажем у часі Великоднього посту(част.2)

Альбом обновлен 25 апреля 2014 г.

   Нещодавно мені пощастило познайомитись з однією дуже цікавою і чарівною  людиною, пані Галиною Білоусовою. Пані Галина займається творчістю, а саме творить чудові і стильні жіночі прикраси із полімерної глини і вовни.Тут можна переглянути усю цю красу! А ще пані Галя веде на волонтерських засадах гурток "Рукоділля" для дітей Львівської школи-інтерат №2 уже 2 роки двічі на тиждень.
   Як приємно радує те, що у нашому світі є такі прекрасні жертовні люди, які бачать свою місію у допомозі знедоленим дітям і роблять все для того, щоб зробити життя таких діток бодай трохи щасливішим.
   Ще дещо розкажу про сам гурток. Пані Галина вчить дітей творити прекрасне і бачити гармонію у світі. Дівчаток і, навіть, хлопців навчає мистецтву вишивки, бісероплетіння, квілінгу, скраббукінгу, декору і ін. Вони приймають участь у виставках і ярмарках, займаючи призові місця і отримуючи нагороди. Слід відмітити, що дівчата, які відвідують гурток талановиті у всьому. Вони і гарно вчаться, і гарно танцюють, і чудово співають, і дуже милі, і  так хочуть дарувати свою любов світові... А пані Галя для них як мама, любить  усім серцем!
    То ж для мене було честю провести свій МК по декупажу "Великодньої писанки-магніт" для цих діток. На фото можна побачити, як чудово вдалися дівчатам писанки-магніти. Шкода лише, що в цей день до них приїхав фотограф зі студії для фотосесії, і участь у  МК могло взяти лише 4 дівчат, а заготовок було для 15 дітей...Та наші заготовки не пропали, бо у школі вже красувалось великоднє дерево з різноманітними писанками, які робили діти своїми руками. І наші писанки стали чудовим доповненням великоднього дерева та зайняли своє гідне місце на ньому.
   Від знайомства з дітками і пані Галиною я отримала море задоволення і гарних емоцій. Сподіваюсь передала їх і вам!
   А післявчора мені вже зателефонували з інтернату і запросили знову провести МК до дня Матері для дітей 8 класу на уроці трудового навчання. То ж, дорогі друзі, незабаром чекайте на нові фотозвіти!
  
обложкаобложка
Просмотры: 702
Понравилась запись? Поделись с друзьями!

Підпишись на новинки сайта!

Ваше имя:
Ваш e-mail:             
Ваш моб. телефон:

В Контакті!Блог

Майстер-класи

Акції

В магазине 198 товаров


Шкатулка-торт "Орхідея"
800 грн.
под заказ

Шкатулка "Казка поряд"
350 грн.
под заказ

Пляшка"Частка ангела"
300 грн.
под заказ

Шкатулка"Настуня"
400 грн.
под заказ

Тарілка з фото
300 грн.
под заказ