ELLEna - галерея декупажа

Оригінальні подарунки ручної роботи для Вас і Ваших друзів!

Поиск и карта сайта


Прикрашаємо  життя  разом!

Ваша корзина пуста. Наполняйте. :)

Мій магазин → Комодик для прикрас "Троянди Венери"

Комодик для прикрас "Троянди Венери"
Этот товар доступен только под заказ.
Добавлен в каталог 2 июля 2014 г.
Коллекция: Sweet home
1 500 грн.
  За однією легендою троянда утворилась із білосніжної піни, що покривала тіло Афродіти (Венери), коли богиня краси й кохання вийшла після купання з моря. Побачивши на ній цю не менш прекрасну, ніж вона сама, квітку, боги одразу оббризкали її нектаром, котрий і надав їй дивовижного запаху. Однак нектар, що дарує безсмертя, внаслідок заздрощів деяких богів, не дав його троянді, й вона залишилась такою ж смертною, як усі, хто народжується на Землі.
Білу троянду, що з'явилася у всій своїй цнотливості й чистоті, жерці Афродіти віднесли до храму цієї богині й прикрасили нею вівтар і сад навколо нього. Tроянда залишилась білою, аж поки серце Афродіти не вразила жахлива звістка про те, що її коханого Адоніса смертельно поранив вепр.
Забувши про все, у невтішному горі мчить до гаю Піфона, де лежить її милий, біжить, не звертаючи уваги на гострі колючки, котрі кривавлять їй ноги. Кілька крапель цієї божественної крові падають на троянди, і з білих вони перетворюються на яскраво-червоні.
 Тож комодик у вінтажному стилі із божественно-ніжними трояндами внесе у ваш інтер"єр нотку розкоші та елегантності.
 Усередині комодик оброблений воском для вільного ходу шухлядок, завдяки чому поверхня шовковиста на дотик і приємно пахне. 
 У роботі використана ліпнина з полімерної пластики,застосовані техніки: декупаж, тиснення,штампування,контурний розпис,делікатне зістарення,декор фурнітурою,багаторазове лакування.
Всі матеріали використані в роботі безпечні для людей і тварин.

Просмотры: 736
Понравилась запись? Поделись с друзьями!

Підпишись на новинки сайта!

Ваше имя:
Ваш e-mail:             
Ваш моб. телефон:

В Контакті!Блог

Майстер-класи

Акції