ELLEna - галерея декупажа

Оригінальні подарунки ручної роботи для Вас і Ваших друзів!

Поиск и карта сайта


Прикрашаємо  життя  разом!

Ваша корзина пуста. Наполняйте. :)

Мій магазин → Ключниця"Старовинний Львів"

Ключниця"Старовинний Львів"
Этот товар доступен только под заказ.
Добавлен в каталог 21 августа 2015 г.
Категория: Ключниці
Коллекция: Sweet home
500 грн.
Старовинні вулички Львова вражають своєї красотою!
Однією з давніх памяток архітектури Львова є Ко́мплекс монастиря́ та косте́лу Бернарди́нів (також костел та кляштор бернардинів).
Костел-базиліку зводили з 1600 (16 вересня 1600 р., не чекаючи дозволу короля, було закладено й освячено наріжний камінь[10]) по1630-ті роки на місці її дерев'яного та цегляно-дерев'яного попередників з XV ст. традиційним тоді на Русі способом — старий фахверковий костел не розбирали, ззовні будували нові муровані стіни. Після перекриття нового костелу склепіннями старий розібрали, рештки вивезли в 1614 р.)

Автором плану будівництва був монах Бернард Авелідес (Авеллід). Архітектором був італієць Павло Римлянин — на фасаді костелу чітко прослідковується творчий почерк — звичний для нього ренесанс.

Навколо цієї пам'ятки кружляє багато легенд і оповідок.Вулиця Соборна настільки прекрасна і різнопланова,що, гуляючи по ній,так і відчувається енергетика епохи Середньовіччя!

Тож ключниця "Старовинний Львів" є втіленням мого бачення цієї частинки нашого славетного минулого Львова.Просмотры: 441
Понравилась запись? Поделись с друзьями!

Підпишись на новинки сайта!

Ваше имя:
Ваш e-mail:             
Ваш моб. телефон:

В Контакті!Блог

Майстер-класи

Акції