ELLEna - галерея декупажа

Оригінальні подарунки ручної роботи для Вас і Ваших друзів!

Поиск и карта сайта


Прикрашаємо  життя  разом!

Ваша корзина пуста. Наполняйте. :)

Мій магазин → Офісний набір "Апуанська долина"

Офісний набір "Апуанська долина"
Этот товар доступен только под заказ.
Добавлен в каталог 27 февраля 2016 г.
1 700 грн.

  Гори, які височать біля Каррари і П’єтрасанти (Італія,Тоскана), ніби вкриті снігом. Але білі плями на схилах гір — то не сніг, а уламки мармуру з поблизьких каменоломень. Ці гори в Апуанських Альпах, що в Тоскані, розташовані на північному заході Апеннінського півострова. Вони — справжня геологічна дивовижа, адже це гори з мармуру. Більше ніде в світі немає таких величезних запасів цієї шляхетної гірської породи. 

  Уже в часи античності люди добували тут каміння і робили з нього колони, плити, покриття на підлогу, а також перетворювали його на прекрасні скульптури. Велетенські поклади мармуру, досвід і професіоналізм майстрів, розвинута технологія обробки — усе це посприяло тому, що ця округа стала світовим ринком каменю. Крім місцевої сировини, тутешні майстри використовують для своїх праць мармур, привезений з багатьох куточків світу. Сюди він потрапляє через порт Маріна-ді-Каррара. Готові вироби з мармуру експортуються в різні країни. 

  Великі запаси мармуру, багатовіковий досвід тутешніх майстрів, а також митці, котрі з цілого світу приїздять сюди переймати місцеві традиції, сприяють славі цього унікального місця. Недарма його називають «великою мармуровою академією».

 Офісний набір - чудовий подарунок як для чоловіка, так і для жінки! Імітація мармуру за допомогою техніки декупаж. У набір входять бюро для документів та ручок, органайзер для канцелярського приладдя, одна кулькова ручка, також декорована під мармур, візитниця.

 Матеріал: дерево вільха.


Просмотры: 325
Понравилась запись? Поделись с друзьями!

Підпишись на новинки сайта!

Ваше имя:
Ваш e-mail:             
Ваш моб. телефон:

В Контакті!Блог

Майстер-класи

Акції